Ev Temizliği

EV TEMİZLİĞİ

Aydın Temizlik olarak uzun yıllar boyunca temizlik sektörü içerisinde yer aldık. Kurumsal firmamızla birlikte binlerce referansa sahibiz. Ev, bina, okul, yangın sonrası gibi tüm temizlik alanlarında kusursuza yakın hizmet vermek adına çalışmaktayız. Kurumsal yapımız itibariyle kalite politikamızı da kuruluşumuzda oluşturduk. Bizler için en önemli madde kalite ve müşteri memnuniyetidir. Sizlere sunduğumuz Aydın Ev Temizliği konusunda da bu maddeler geçerlidir. Yıllarca edindiğimiz tecrübe ve alanında tecrübeli – eğitimli ekibimizle sizler için evinizin tüm temizlik işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak adına yaptığımız tüm işlerde en kaliteli malzeme ve ekipmanı kullanmaya özen gösteriyoruz. Ekibimiz kendi temizlik alanlarında yetişmiş ve bilgili kimselerden oluşmaktadır.

Aydın Ev Temizliği uygulaması için bize ulaştığınızda, evinize bir ekspertiz göndeririz. Ekspertiz evinizin toplam durumunun raporunu firmaya ulaştırır. Bu evinizde hangi ürünlerin olduğu, kaç odalı olduğu, kirlilik durumu gibi şeyleri kapsamaktadır. Bu sayede zeminlerinizin fayans, laminant veya mermer olup olmadığını bilerek ona uygun kimyasalları seçerek uygulamanıza başlarız. Sizde Aydın Ev Temizliği konusunda profesyonel bir çözüm arıyorsanız hemen şirketimizi ziyaret edebilir veya telefon yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

 

Özellikle çalışan ailelerde ev temizliği konusunda ekstra yardıma ihtiyaç duyulmaktadır. Uzun süre temizlenmeyen evlerde tozlanma problemi ortaya çıkmaktadır. Bu problemin ana sebebi bina temizliğinin yetersiz olmasından da kaynaklanabilir. Ucuz firma tercihleri nedeniyle ailenizin sağlığını tehlikeye atabilirsiniz. Gelecek firmanın kullandığı ürünlerin Sağlık Bakanlığı ve TSE standartlarına uygun olmasına dikkat edin. Temizlik ciddiye alınacak ve direkt sağlığınıza etki edecek bir konudur. Evinizdeki dolaplardan zeminlere dek her alana ayrı çözücü ve ekipman kullanılmalıdır. Bu tam temizlik için gerekli olan bir detaydır. Özellikle kimyasal temizlik malzemelerinin bilinçsiz kullanımı sonucunda ortaya çok ciddi sonuçlar çıkabilmektedir. En iyi ihtimalle basit hastalıklar olurken, astım gibi ciddi problemlerle de karşılaşabilirsiniz.

Aydın Temizlik olarak ev temizliği konusunda kullandığımız tüm ürünlerin insan sağlığına olumsuz etki etmemesine dikkat ederiz. Kaliteye olan düşkünlüğümüz neticesinde dilerseniz firmamızın ürünlerini inceleyebilir, evinizde kullanılacak ürünleri kendiniz de seçebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti için hemen arayın…

diyarbakır temizlik şirketleri