Hakkımızda

Aydın’ın merkezinde kurulan Aydın Temizlik daima kalite hizmet ve müşteri memnuniyetine önem vermiş bir temizlik firmasıdır. Eğitimli ve sertifikalı personellerimiz, gelişmiş ekipman desteğimizle birlikte kısa sürede Aydın Temizlik olarak bölgesel bir marka haline geldik. Sağlık Bakanlığı ve Kalite Standartları Enstitüsü onaylı temizlik malzemeleriyle birlikte tüm temizlik uygulamalarında sizlere hizmet vermekteyiz. Kalite politikasına firma kuruluş aşamasında belirlemiş ve yaptığımız işin insan sağlığına direkt etkisi olduğunun bilincinde bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yeni teknik ve ekipmanlar hakkında personelimizi sürekli eğitime almak ve gelişen temizlik teknolojisini takip ederek ekipman parkurumuzu sürekli geliştirmek, sektörde neden öncü marka olduğumuzun en kısa özeti niteliğindedir. Bugüne dek binlerce şahıs ve kurumsal firmaya hizmet vermiş olan Aydın Temizlik olarak, bizden hizmet alan tüm müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz.

Uzman ve Eğitimli Ekip
Özellikle temizlik konusunda insan hayatına dokunmanın bilincinde olmak çok önemlidir. Bunu bilerek kötü temizlik malzemeleri veya baştan savma temizlik içerisinde bulunamayacağı aşikardır. Ekibimiz temizlik konusunda sertifikalı ve yoğun eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede sizlere en iyi temizlik hizmetini sunma konusunda gayet iddialıyız.

Doğru Ekipman ve Malzeme Kullanımı
Temizlik içerisinde hangi malzemenin hangi alanda kullanılacağı veya hangi ekipmanla nerelerin temizliği yapılacağı gibi detaylar mevcuttur. Bunun bilincinde olarak çalışan firmamız sayesinde tertemiz bir alana sahip olmak artık çok kolay.

Kalite Politikası
İmza atılan her işin bir referans olduğunun bilincinde olan Aydın Temizlik olarak daima kalite politikamıza uymaktayız. Kaliteli malzeme, kaliteli temizlik kuralarından şaşmadan her ne şekilde temizliğe ihtiyacınız varsa o alanda profesyonel olarak size haberirler.

Müşteri Memnuniyeti
Yapılan her işte en önemli kıstas müşteri memnuniyetidir. Aydın Temizlik olarak kalite politikamız ve müşteri memnuniyetini harmanlayarak sizlere en iyi temizlik deneyimini sunmak adına var gücümüzle çalışmaktayız. Sizin seçtiğiniz temizlik uygulamasına göre (ev, ofis, okul, kurum temizliği vb) özel metotlar uygulayarak %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak adına çalışıyoruz. Sizlerden alacağımız geri dönüşlere önem veriyor ve herhangi küçük bir problemde bile sizlere çözüm sunuyoruz.

diyarbakır temizlik şirketleri