İnşaat Sonrası Temizlik

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Temizlik insan yaşamı için en önemli adımlardan biridir. Bunun bilincinde olarak Aydın Temizlik yıllardır sektörüne öncülük eden, binlerce referansı ile birlikte marka haline gelmiş bir firmadır. Temizliğin ciddi bir iş olduğunu biliyoruz. Sertifikalı temizlik görevlilerimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla birlikte sizin tüm temizlik işlerinizi kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Temizlik işleri arasında en zorlu olanlardan biri de Aydın İnşaat Sonrası Temizlik uygulamasıdır. Tadilat sonrası veya sıfırdan alınan evlerde ortaya çıkan bu temizlik sorununu kökten çözmek için profesyonel yardım alabilirsiniz. Firmamız binlerce inşaat sonrası temizlik uygulaması yapmıştır. %100 müşteri memnuniyeti ve kalite politikalarımıza uygun şekilde temizliğin her adımını takip ediyor ve mutlak hijyene ulaşmak adına çaba gösteriyoruz.

 

Aydın Temizlik olarak kuruluşumuzdan itibaren kalite politikalarımız neticesinde temizlik için tam hizmet vermek için çalışıyoruz. Aydın İnşaat Sonrası Temizlik uygulamasında da personellerimiz ve ekipmanlarımızla birlikte tüm sorunları çözmekteyiz. Boya kalıntısı, alçı kalıntısı, moloz, harç kalıntısı veya kireç kalıntısı gibi problemlerin çözümü adına uygun kimyasal temizlik malzemelerini kullanarak sizin tertemiz bir ev veya ofise sahip olmanızı sağlıyoruz. Bizimle iletişim kurduğunuz an firmamıza ait ekspertizler sizi ziyaret edecek ve inşaat sonrası durumun raporlamasını yapacaktır. Bu sayede size hizmet verecek ekibimizin neler için uğraşacağı ve kaç kişiye sahip olacağı gibi ana konular ortaya çıkmaktadır. Hangi kimyasal temizlik malzemeleri veya temizlik ekipmanı kullanılacağını da belirleyen ekspertizler, işin başlamasından sonra hiçbir sekteye uğramaması adına ayrıntılı rapor yazmaktadır.

Temizliğin sağlanması adına tüm uygulamaları kaliteli bir şekilde yerine getiren Aydın Temizlik, Aydın İnşaat Sonrası Temizlik alanında da profesyonel ekibiyle birlikte hizmet vermektedir. Özellikle inşaat sonrasında camlardaki izler, harç kalıntısı veya boya kalıntılarını gidermek adına standartlara uygun kimyasal temizlik malzemeleriyle birlikte temizlik işlemi yapılmaktadır. Özel temizlik ekipmanlarımızla birlikte özellikle cam, fayans gibi alanlara dikkat ederiz. Hem kırılmaması hem de çizilmemesi adına hassasiyet göstererek temizliğinizi en dikkatli bir şekilde yaparız. İnşaat sonrası temizlik işlemlerinden sonra genel temizlik uygulaması da yapmaktayız. Bu sayede tek bir potada iki temizliği yaparak, tam hijyenik bir alanı size sunmaktayız.

diyarbakır temizlik şirketleri