Kurum Temizliği

Çeyrek asıra yakın tecrübesiyle Aydın Temizlik olarak temizlikte güveni esas almaktayız. Kalite ve müşteri memnuniyetinin olmadığı işler şirket profilimize uymamaktadır. Bu sebeple yaptığımız işe önce kendimiz güveniyoruz. Temizlik insan hayatına direkt etki eden bir konudur. Hijyenik ortamlarda yaşamanız adına yıllardır bina temizliği, yangın sonrası temizliği, ofis temizliği, okul temizliği gibi temizlik uygulamalarını sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Aydın Kurum Temizliği hususunda da çalışmalarımız mevcuttur. Özellikle işin eğitimini almış sertifikalı personellerimizle birlikte kaliteden şaşmıyoruz. Standartlara uygun kimyasal temizlik ürünleri ile temizlik işlerinizi çözümlüyoruz. Sektörümüze dair dünya standartlarını yakalamak adına sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları içerisindeyiz. Yeni çıkan ekipmanları envanterimize kısa sürede katarak, sizlere en kaliteli ve uygun hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

 

Aydın Kurum Temizliği uygulaması içerisinde devlet binaları, fabrikalar gibi kurumsal temizlik işleri mevcuttur. Aydın Temizlik olarak bugüne dek binlerce kurumun temizliğini yaparak sağlam bir referans geçmişi oluşturduk. Aydın ve Aydın bölgesinde yer alan hastane, alışveriş merkezi, okul ve fabrika gibi kurumların genel temizliğini yapmaktayız. Ekonomik fiyat ve kaliteli hizmeti aynı anda sunmaya çalışan firmamız, kalite politikası gereğince TSE standartlarında olmayan hiçbir temizlik ürününü kullanmamaktadır. Ekipmanlarımız sürekli bakımı yapılan ve kullanmayı bilen personeller tarafından kullanılmaktadır. Temizliğin kurumlarda önemine değinmemiz gerekirse, başlıca olarak sağlık noktasına vurgu yapmalıyız. Hijyenik bir alanda çalışmamanız halinde hasta olursunuz, hastane masrafları Aydın Kurum Temizliği uygulamasından daha pahalıya denk gelecektir. Ekstra olarak özellikle kurumsal işletmelerde hijyenik bir çalışma ortamı sağlanması çalışan kişilerde ekstra motivasyon ve işletmeye güven sağlamaktadır. Dışarıdan bir göz olarak incelendiğinde de misafirlerinizin işletmenizi temiz görmesi, size güvenmesini ve iş yapmasını daha da kolaylaştırır.

Kurum temizliği faturalı olarak yapılmaktadır. Kurum temizliği konusunda çalışan personellerimiz bu konuda tecrübeli ve temizlik sertifikasına sahip kişilerden oluşmaktadır. Kurumların iç ve dış temizliği hususunda Aydın Temizlik olarak tam hizmet sunmaktayız. Kurumunuzun temizliği sonrasında size rapor sunarak neler yapıldığını bildiririz. Kurumunuzun temizliği için periyodik anlaşma sağlayabilir, temizlik sorununu kökten çözebilirsiniz. Aydın Temizlik olarak bizi aramanız halinde size bir eksper gönderebiliriz.

diyarbakır temizlik şirketleri